Zac , Daniel ve Corbin Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zac , Daniel ve Corbin Fan Club

Türkiyenin En Güzel Zac-Dan-Corbin Fanı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Röportaj-3

YazarMesaj
Mrs. Efron
Zac Hastası Kurucu
Zac Hastası Kurucu
Mrs. Efron

Röportaj-3 Empty
MesajKonu: Röportaj-3   Röportaj-3 Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 6:34 pm

-Troy Bolton neden her yaştaki insanın ilgisini çekiyor?

Troy, okulun en gözde çocuğu, çünkü çok "iyi" biri...Yani gerçek hayatta pek sık görülmeyen bir tip!

-Kahramanlar, ilk filme göre nasıl bir gelişme gösterdiler?

Pek değiştiklerini sanmıyorum. Okuldaki son senelerine başlamadan önce, önlerindeki yazı sihirli bir biçimde yaşamaya hazırlanıyorlar. Troy, hayatında başına gelebilecek çok cazip şeyler olduğunu keşfediyor, ancak bunun karşılığında arkadaşlarına sırtını dönüyor...Neyse ki olaylar, daha sonra farklı şekilde gelişiyor.

-Bu hikaye ne öğretiyor?

Lisenin son sınıflarındaki yaz tatilleri, yaşamın en güzel tatilleridir. Çoğu kimse o noktada geleceğe odaklanır, yetişkin olduğunda neler yapacağını düşünür...Ama aslında içinde bulunduğu günü düşünmek ve onu eğlenerek geçirmek daha doğrudur.

-İkinci filmin danslarını öğrenmek daha mı zordu?

Koreografi bu kez kesinlikle daha çılgındı. İlk filmde provalara gelir, koreografiye bakar, izleyen günlerde onu öğrenmeye ve üzerinde çalışmaya başlardık.Ama HSM2'de zamanımız yoktu!Provaların ilk gününde, ilk filmin iki haftasında öğrendiğimden çok daha fazlasını öğrenmiştim!

-Sence, HSM'de edindiğin deneyim, senin eskisinden daha fazla şarkı söyleyip dans etmene neden olacak mı?

Bir müzikalde çalışmak, insana yeni bir güven aşılıyor.Uzun zamandır dans etmek için gerekli kaslarımı kullanmıyordum.Bugün, artık güvenimi yeniden kazandım ve bunu yapabilecek bilinçte olduğumu biliyorum!

-Filmde en sevdiğin sahne hangisi?

Başlangıç sahnesi: Okulun bittiği ve o an dünyadaki bütün çocukların hep birlikte "yaza giriş"i kutladığı an.

-Bu filmde gösterdiğini düşündüğün özel bir yeteneğin var mı?

Eh, golf oynamak için bütün oyunculuk kabiliyetimi ortaya koymak zorunda kaldım!

-Bu filmin sana kazandırdığı en önemli deneyim nedir?

Kast deneyimi! Bu konuda kesinlikle çok şanslıydım! Bunu her zaman söyleyeceğim: BİZ ARTIK BİR AİLE GİBİ OLDUK. HEP BİRLİKTEYDİK VE HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ.
http://hsmfansclub.turkforumpro.com/

Röportaj-3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-