Zac , Daniel ve Corbin Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zac , Daniel ve Corbin Fan Club

Türkiyenin En Güzel Zac-Dan-Corbin Fanı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Röportaj-2

YazarMesaj
Mrs. Efron
Zac Hastası Kurucu
Zac Hastası Kurucu
Mrs. Efron

Röportaj-2 Empty
MesajKonu: Röportaj-2   Röportaj-2 Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 6:32 pm

bir dergi zac ile röpörtaj yapmış ve bende siteye koyayım dedim
1)Bu kadar çok hayranının olması nasıl bir duygu?Hiç tanımadığın insanlar gelip seninle konuşumca ne hissediyorsun?
-Aslını isterseniz buna alışmaya başladım.İnsanların canayakınlığı inanılmaz birşey.Bir keresinde 6-7 yaşlarında küçük bir hayranımbeni hemen tanıdıve bindiği arabadan atlayıp koşarak boynuma sarıldı.Beni tanıması harika bir şeydi ve bende onu bebekliğinden beri tanıyormuşum gibi hissettim.Bilgisayardan ve hobilerden bahsettik çok güzeldi
2)Hangisini daha çok seviyorsun şarkıcılığımı aktörlüğümü?
-Her ikisinide seviyorum ama sanırım aktörlük biraz daha ağır basıyor.Albüm çıkarma gibi bir tutkum yok ama filmlerde oynamaksa beni gerçekten mutlu ediyor.
3)Olağan üstü bir gücün olsa bu ne olurdu?
-Telekinetik güçlerim olsun isterdim sanırım cisimleri kontrol edebilir ordan oraya gitmelerini sağlayabilirdim.Dondurma kutusunu koltuğuma kadar getirmek hoşuma giderdi.
4)Hairspray adlı yeni bir müzikalde oynadığını öğrendik.John Trovolta ve Michelle Pfeifer gibi ünlü aktörlerle oynamak nasıld?Zorlandın mı yoksa seni kanatları altınamı aldılar?
-Her ikiside diyebilirim biraz zorlandım ama beni kanatları altına aldılar ve gerçekten yardıcı oldular.Her şey çok zevkliydi.

ALINTIDIR...
http://hsmfansclub.turkforumpro.com/

Röportaj-2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-